O klubu

Klub vojenské historie Ostwind byl založen dne 3. září 2007 jako občanské sdružení registrované na ministerstvu vnitra. Klubu bylo uděleno IČO: 22668764, sdružuje zájemce o vojenskou historii a to převážně z období druhé světové války. Mezi hlavní činnosti klubu patří účast na rekonstrukcích bitev z období druhé světové války, účast na tematických výstavách, amatérské bádání a studium v historických pramenech, sběratelská činnost apod. Klub vojenské historie Ostwind odmítá jakoukoliv spojitost s jakýmkoliv extrémistickým hnutím, či jeho propagaci. Zajímá nás pouze studium vojenské historie. Většina našich členů má dlouholeté zkušenosti s reenactingem. Máme sídlo v Ostravě, naši členové jsou z Ostravy a okolí.

Pokud máte zájem na nějakém druhu spolupráce, můžete se na nás obrátit prostřednictvím níže uvedených kontaktů, či zanechat vzkaz v návštěvní knize.
Je nám líto, ale KVH Ostwind v současné době nepřijíma žádné nové členy.

Kontakt:

Předseda klubu a velitel jednotky SS: Verner